אודות ירון זיו

ד"ר ירון זיו – מייסד ומנהל מקצועי מרכז "מעוף" להתפתחות אישית, מחבר הספר "מסע קבוצתי" ומתעסק בהנחיית קבוצות, התפתחות אישית, סמכות הורית וסמכות מורה, מערכות יחסים וזוגיות.

ירון זיו הוא ד"ר לפסיכולוגיה קלינית (Newport University) ובעל תעודה של עובד סוציאלי (Yeshiva University,MSW) ויועץ ארגוני (Polythecnic University, M.Sc)

דר' ירון זיו הוא עמית מחקר ומדריך במכון אלברט אליס בניו-יורק לתרפיה רציונלית אמוטיבית REBT ומטפל מוסמך בגישת הגשטאלט מטעם מכון הגשטאלט בקליבלנד, אוהיו.

כמו כן, דר' ירון זיו הוא מטפל קוגניטיבי -התנהגותי מוסמך מטעם אוניברסיטת תל-אביב

מרכז "מעוף" להתפתחות אישית הוקם בשנת 1984 ומשמש כמרכז התפתחותי, פסיכולוגי ורוחני הפועל על פי גישת הגשטאלט.במרכז מתקיימות סדנאות שנתיות, סדנאות סופי שבוע, ימי עיון כנסים והרצאות במדעי ההתנהגות ומודעות עצמית.

ניסיונו הרב של דר' ירון זיו במגוון תחומים, משתלב היטב עם ערכיו וחזונו של המרכז - להקנות לכל אדם את האפשרות לפתח ערך ותחושה של דימוי עצמי חיובי וזאת תוך ההכרה ביכולות ובכישורים שלו.

כל אחד זכאי להזדמנות ממשית לפריצת דרך בחייו במגוון התחומים הנוגעים לחייו. במרכז מעוף, נותנים הזדמנות זו, באמצעות פעילויות רבות ומגוונות כמו הרצאות, סדנאות ומסלולי הכשרה לפיתוח מודעות אישית, שיפורה של התקשורת הבינאישית ועוד.

כתובתו של המרכז - פנחס רוזן 8, הרצליה.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ירון זיו - שלבים בקבוצה ע"פ ג'ראלד בנסון (1987)

ירון זיו - מודל "חלון ג'והרי" - תהליך המשוב

ד"ר נירה כפיר - 4 העדיפויות כמציגות תפקיד פסיכולוגיה